با افتخار 16 سال کنار شما هستیم

مجموعه رایول ، بعنوان تنها نماینده رایول ترکیه در ایران (در زمینه منسوجات خانگی) فعالیت خود را از سال 84 آغاز کرد .

در سالهای اولیه ، فعالیت صرفاً در حوزه واردات پارچه های پرده ای بصورت عمده ، محدود بود، در سال 91 با رویکرد کامل کردن سبد کالایی خود، اقدام به وارادت پارچه های پرده های آماده (زبرا و دو مکانیزم) از ترکیه و مونتاژ آن در ایران نمود. ( قابل ذکر است ، آقای پرده اولین مجموعه ارائه کننده پرده های دو مکانیزم، در ایران بوده است. )

با ورود سیستم جدیدی به نام کاتینگ CUTTING که مبنای آن ارسال سفارشات برای فروشگاههای پرده طبق متراژ مصرفی برای هر سفارش است ، آقای پرده برند آلمیرا ALMIRA را که شامل طرحهای متنوعی از پارچه های حریر (ساده جات) میباشد ، به بازار عرضه نمود.

در مرحله بعدی ، برند لیوسا LIOSA شامل طرحهای متنوعی از تافته با شانلهای برجسته ( رایول بنیانگذار این سبک از پارچه ها در بازار ایران بوده است. ) در رنگبندی متنوع ، به بازار معرفی شد.

آخرین قدم این مجموعه، عرضه بروزترین مدل پرده (پرده های عمودی پارچه ای D.K ) میباشد.

رایول بیش از یک دهه تجربه در زمینه تولید انواع پارچه های پرده ای اعم از پارچه های دکوری ، تورهای ساده و طرحدار و انواع پارچه های زبرا و دابل شید (دو مکانیزم) با کیفیت بالا و استانداردهای بین المللی در ترکیه و واردات آن به ایران دارد و همواره در مبحث کیفیت و طراحی جزو برترین ها در صنف منسوجات خانگی میباشد.

رایول در راستای اهداف این شرکت، جهت رضایتمندی مصرف کننده ، همواره در جهت ارتقاء کیفیت و خدمات ، از هیچ کوششی دریغ نمی نماید که گارانتی 2 ساله قطعات برای پرده های آماده ، نشانی از حمایت ما ، از مشتریان میباشد.

شما مشتریان محترم، با مطالعه بخش های مختلف و متنوع سایت، با بروزترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه پرده ، آشنا خواهید شد